fbpx

PRP terapija veido odos atjauninimui ir plaukų slinkimo stabdymui

PRP – trombocitais praturtintos plazmos terapija arba plazmoliftingas – tai efektyvus būdas gydyti plaukų slinkimą ir spręsti įvairias odos problemas. Šios procedūros metu atjauninama oda, mažinamos raukšlės, skatinama mikrocirkuliacija, oda tampa skaistesnė ir elastingesnė, lyginami aknės randai ir odos traumų žymės. Taip pat ši terapija veiksminga kovojant su plikimu (plaukų slinkimu).

PRP

5/5

PRP terapija - natūralus būdas atgaivinti odą ir plaukus

PRP terapijos metu naudojami nuosavi paciento kraujo kūneliai – trombocitai, kurių funkcija yra stabdyti kraujavimą ir gydyti kraujagyslių pažeidimus. Trombocituose yra augimo faktorių, kurie aktyvina ir jaunina ląsteles bei skatina kolageno gamybą ir naujų kapiliarų susidarymą. Ši terapija yra natūrali, o pastebimi pokyčiai pasiekiami be chirurginės intervencijos.

Procedūros metu iš venos paimama šiek tiek kraujo (apie 8 ml). Iš šio kraujo išgaunamas trombocitų koncentratas PRP, kuriame yra 4-5 kartus daugiau trombocitų, negu įprastai. Nuo momento, kada paimamas kraujas iki paskutinės injekcijos praeina vos 30-50 minučių. Nepaisant to, kad procedūros metu naudojamas paciento kraujas, procedūra yra visiškai saugi.

Augimo faktoriai, esantys trombocituose, aktualūs ne tik norint puoselėti ir atjauninti veido, kaklo ir dekoltė odą, tačiau ir atsiauginti plaukus. PRP sušvirkštus į galvos odą, aktyvuojasi plauko folikulų ląstelių dalijimasis, jos greičiau atsinaujina, folikulo veikla tampa optimali plaukui užauginti. PRP terapija rekomenduojama tiek moterims, tiek vyrams, nepriklausomai nuo to kokia yra jų plaukų slinkimo stadija.

Kokio rezultato tikėtis?

1

Atjaunėjusi ir lygi oda

PRP terapijos metu stimuliuojami odos regeneracijos procesai, ji atjaunėja, lyginamos raukšlės.

2

Lygesni aknės randai

PRP terapijos metu odoje vyksta procesai, skatinantys odos atsinaujinimą ir aknės randų bei odos traumų ženklų mažėjimą.

3

Sustabdytas plikimas

PRP terapija leidžia sustabdyti plikimą ir skatina naujų plaukų augimą.

4

Skaistesnė ir gyvybingesnė oda

Spartinant mikrocirkuliaciją, oda tampa itin skaisti ir gyvybinga, suaktyvėja svarbūs joje vykstantys procesai.

Jūs klausiate mes atsakome

Procedūra tinka jums, jei siekiate atjauninti odą, gydyti aknės randus, atsiauginti plaukus.

Procedūros negalima atlikti nėsčioms ar krūtimi maitinančioms moterims, asmenims, sergantiems onkologinėmis ar imunosupresinėmis ligomis. Tai pat procedūra netinkama turintiems ūmius ar lėtinius odos uždegimus, aktyvias virusines ar bakterijas infekcijas (taip pat ir Herpes), bėrimus planuojamoje injekcijos zonoje, taip pat sergantiems sisteminėmis kraujo ligomis.

Odai: Paprastai rekomenduojame atlikti po vieną procedūra 2 mėnesius iš eilės. Kartoti 1-2 kartus per metus.

Plaukams: Procedūrų dažnis parenkamas individualiai. Paprastai rekomenduojama procedūrą atlikti kartą per mėnesį, 3-4 mėnesius iš eilės.

 

Procedūra nėra skausminga, nes prieš injekcijas oda padengiama vietiniu anestetiniu kremu. Vis dėlto, jei oda labai jautri, galimas minimalus diskomfortas.

Kainos

Riboto laiko pasiūlymai

Pasiruošę džiaugtis
sveika oda ir plaukais?

Pradėkite rašyti...