fbpx

Faktai apie plaukų persodinimą

 • null

  Garantuoti rezultatai

  Vieninteliai GARANTUOJAME, jeigu neprigis 95% folikulų – grąžinsime pinigus.

 • null

  Be operacijos

  Nechirurginis metodas patvirtintas kliniškais tyrimais. Užtrunka 4-8 valandas.

 • null

  Be skausmo

  Jums bus suleista vietinė nejautra ir paleistas megstamas muzikos grojaraštis, diena prabegs greitai ir be streso!

 • null

  Be rando

  Plaukų persodinimas nepalieka linijinio rando (kaip tradicinis metodas) ir leidžia pacientui greitai pasveikti.

 • null

  Be narkozės

  Su vietine nejautra praktiškai nieko nejausite, dėl to narkozė nereikalinga.

Medihub plaukų persodinimas vs. Tradiciniai metodai

null

Natūralesni rezultatai

Medihub persodinti plaukai atrodo natūraliai. Ankstesni plaukų persodinimo būdai, buvo pagarsėję, kaip sukeliantys „užkimšimo“ vaizdą ir atrodė kaip kosmetinės procedūros rezultatas.
null

Greičiau pasveikstama

Žmonės pasveiksta daug greičiau po Medihub plaukų persodinimo nei po tradicinio, daugiausiai todėl, kad pati procedūra yra mažiau invazinė. Dauguma žmonių gali tęsti įprastą veiklą jau praėjus kelioms dienoms po procedūros.
null

Neinvazinė procedūra

Medihub plaukų persodinimo procedūroje nereikia naudoti skalpelio ir atlikti ilgo pjūvio, Mūsų plaukų persodinimo technika yra minimaliai invazinė, kadangi plaukų folikulai ištraukiami nedideliais. Pacientas geriau toleruoja procedūrą ir tai sukelia daug mažiau diskomforto.
↓ Žiūrėkite procedūrą

Medihub plaukų persodinimas vs. Tradiciniai metodai

Žiurėkite kaip tai veikia

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Medihub plaukų persodinimą

 • Medihub naudoja automatizuotą plaukų persodinimo sistemą, leidžiančią paimti mikrotransplantatus (1, 2 ir 3 folikulus) plaukų persodinimo folikulinio vieneto ekstrahavimo (FUE) metu. Tai žymiai pagerina bendrą plaukų persodinimo greitį ir tikslumą, palyginti su kitais senesniais rankinio ištraukimo instrumentais.
 • Taip! Persodinti folikulai augs kaip jūsų įprasti plaukai ir išsaugos savo savybes visam laikui.

 • Nauji plaukai iš persodintų folikulų pradeda augti po keturių – šešių mėnesių. Plaukų augimas skiriasi, todėl būkite kantrūs, jei jūsų plaukai auga ilgiau! Dauguma pacientų džiaugiasi visiškai natūraliais plaukais praėjus apie 12 mėnesių po procedūros.
 • Reikalingų seansų skaičius skirsis priklausomai nuo jūsų dabartinio nuplikimo masto ir norimo rezultato. Norint uždengti nedidelį nuplikusį lopinėlį, prireiks tik vieno seanso, o persodinti visą plaukų galvą prireiks 2-3.
 • NeoGraft® yra tikslumo sinonimas. NeoGraft® sistema yra itin ergonomiška ir veikia kaip chirurgo rankos pratęsimas. Tai leidžia greičiau ir tiksliau įdeti plaukelius, dedant kitais būdais ju prarandama apie 30-40%, su NeoGraft® galite tikėtis, kad ju prigis net 95%.
 • Prieš atliekant Medihub plaukų pesodinimo procedūrą, nereikia nusiskusti visos galvos. Paprastai nuskutama tik donoro sritis pakaušyje, kad būtų lengviau ištraukti transplantatą. Atkreipkite dėmesį, kad tai skiriasi moterims. Moterys dažnai bijo plaukų persodinimo, nes galbūt yra girdėjusios, kad reikia nusiskusti galvą. Moterims donoriniai plaukai paprastai ištraukiami iš visos galvos odos, o ne iš vienos srities, todėl ištraukimas yra nepastebimas.

  Kai kurie pacientai vyrai nusprendžia iš anksto nusiskusti visą galvą, o tai šiek tiek palengvina techniko darbą. Tai taip pat leidžia visiems plaukams augti kartu, todėl jų ilgis yra vienodas. Bet vėlgi, tai nėra būtina.

 • Tai priklausys nuo jūsų atliekamo darbo tipo. Jei dirbate biure ir per darbo dieną dažniausiai sėdite, galėsite nedelsdami grįžti į darbą. Jei dirbate daugiau fizinio darbo, dėl kurio prakaituojate, arba jei turite dėvėti varžančius galvos apdangalus, rekomenduojama palaukti, kol nauji plaukai spės prigyti, 1-2 savaitės.


Kitų procedūrų paketai..

Riboto laiko pasiūlymai

Violeta Banaitiene
Violeta Banaitiene
2021-11-01
Labai patiko darbuotojų mandagumas. Itin graži ir moderni aplinka!
karolina banaityte
karolina banaityte
2021-09-30
Tobulas interjeras, aukščiausia paslaugų kokybė ir labai malonus aptarnavimas! Stipriai rekomenduoju! Ypač lazerio procedūras, kurios užtikrintai suteiks trokštamą rezultatą!
Pradėkite rašyti...