fbpx

↓ Žiūrėkite video

Kodėl pasirinkti riebalų šaldymą?

⇆ Slankiokite į kairę/dešinę

Kuom ypatingas būtent CoolTech Define?

⇆ Slankiokite į kairę/dešinę

↓ Žiūrėkite video

Kodėl pasirinkti riebalų šaldymą?

Ilgalaikiai rezultatai

Sunaikinamos riebalinės ląstelės visam laikui, be randų ar chirurginės intervencijos išvengiant poprocedūrinio laikotarpio.

Geriau nei Liposukcija

Krioterapiją galima prilyginti liposukcijai (riebalų nusiurbimui), tačiau ji atliekama nepažeidžiant odos, nenaudojant anestezijos, yra BESKAUSMĖ ir trunka vos 70 minučių.

Greitas efektas

Rezultatai matomi vos po 1 sesijos ir praėjus 4-6 savaitėms. Maksimaliam rezultatui reikia iki 3 sesijų kurios gali būti kartojamos kas 4-6 savaites.

Natūralus procesas

Užšaldžius riebalines ląsteles, jos suskaidomos ir palaipsniui mėnesio eigoje naturaliai pašalinamos iš organizmo.

Žiurėkite pačio proceso filmuką

Kuom ypatingas būtent CoolTech Define?

Kokybė

CoolTech Define pagamintas 2021 metais Ispanijoje ir turi europinį CE saugumo sertifikatą. Tai – naujausia technologija riebalų šaldyme.

Rezultatai

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad CoolTech Define išnaikina iki 30% riebalų vos per vieną sesiją!

Cool

Galime vienu metu šaldyti iki 4 kūno vietų ir siūlome Lipo 360 procedūrą kuri įmanoma tik su CoolTech Define.

Unikalus

CoolTech Define turi 9 unikalius ivairiausių formų antgalius, kurie gali pasiekti vietas, nepasiekiamas kitiems panašiems aparatams.

CoolTech Define kūrejų žodis..

Prieš ir po procedūros

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai apie COOLTECH

 • Vengti:

  • intensyvaus karščio šaltinių 7 dienas po procedūros;
  • fizinio aktyvumo, kuris galėtų sukelti traumą ar paveikti procedūros metu veiktas sritis;
  • tolimų kelionių (pirmas 72 valandas), nes tai gali sukelti skysčių kaupimąsi ir edemą.
   Tęstiniam, intensyvesniam rezultatui pasiekti rekomenduojama laikytis hipokalorinės dietos, kurios metu suvartojama mažai sočiųjų riebalų, taip pat treniruotis fiziškai mažiausiai 3 mėnesius po procedūros.
 • „CoolTech define“ procedūra yra komfortiška – dauguma pacientų procedūros metu bendrauja, naršo telefone, skaito knygą ar netgi nusnūsta. Po „CoolTech define“ procedūros pacientai iš karto grįžta į darbą ar į kitą įprastinę veiklą.

 • Kaip ir visos estetinės procedūros, po procedūros gali atsirasti šalutinis poveikis

  Tai yra: laikinas paraudimas, patinimas, dilgčiojimas, perštėjimas, jautrumas ar niežėjimas. Tai tik laikinas šalutinis poveikis ir išnyks per kelias dienas/savaites.

 • CoolTech Define riebalų naikinimas šalčiu gali būti ilgalaikis riebalų mažinimo būdas, jei po procedūrų laikotės įprastos dietos ir neauga Jūsų svoris. Netinkama mityba, fizinio krūvio stoka ar hormoniniai pokyčiai gali turėti įtakos ilgalaikiams rezultatams. Jei padidėja svoris, rekomenduojama palaikomosios procedūros.

 • „CoolTech define“ procedūra yra komfortiška. Pirmąsias 10 minučių galite jausti dilgčiojimo pojūtį kuris vėliau išnyksta kaip sritis tampa nutirpus. Tada likusias 60 minučių procedūra yra be didesnių pojučių. Po procedūros gali atsirasti diskomfortas kuris gali trukti iki 10 minučių. Po „CoolTech define“ procedūros pacientai iš karto grįžta į darbą ar į kitą įprastinę veiklą.

 • Ši procedūra neatliekama žmonėms, alergiškiems šalčiui, sergantiems ūmiomis uždegiminėmis odos ligomis, krioglobulinemija, turintiems inkstų ir kepenų nepakankamumą, taip pat nėščioms ar maitinančioms moterims.


Kitų procedūrų paketai..

⇆ Slankiokite į kairę/dešinę

Riboto laiko pasiūlymai

Violeta Banaitiene
Violeta Banaitiene
2021-11-01
Labai patiko darbuotojų mandagumas. Itin graži ir moderni aplinka!
karolina banaityte
karolina banaityte
2021-09-30
Tobulas interjeras, aukščiausia paslaugų kokybė ir labai malonus aptarnavimas! Stipriai rekomenduoju! Ypač lazerio procedūras, kurios užtikrintai suteiks trokštamą rezultatą!
Pradėkite rašyti...