fbpx

Saugus ir greitas odos darinių šalinimas

Odos darinių šalinimas – komfortabilus ir patikimas būdas pašalinti apgamus, karpas, papilomas, seborėjines keratozes ir kitus darinius, kurie neatrodo estetiškai ar kelia kitokius nepatogumus. Mūsų klinikoje naudojama technika ne tik saugiai pašalina nepageidaujamus odos darinius, o ir pasižymi kraujavimą stabdančiu veikimu, tad procedūra užtrunka trumpiau, o gijimo procesas tampa spartesnis ir sklandesnis. 

Odos darinių šalinimas

5/5

Odos darinių tipai

Apgamai. Daugelis žmonių turi vienokios ar kitokios kilmės apgamų, kurie, nors dažniausiai ir yra gerybiniai ir nekenksmingi, kartais gali kelti diskomfortą ar atrodyti neestetiškai. Jei apgamas gerybinis – jį galima itin paprastai ir efektyviai pašalinti. Daugiau kaip 95% atvejų, šalinant apgamus nelieka jokių randų, o dėl itin trumpos procedūros trukmės, jos metu netenka naudoti medikamentų. 

Karpos. Karpos yra itin erzinanti odos problema, kadangi, dėl savo virusinės kilmės, jos linkusios nuolat „sugrįžti“ ar atsirasti kitose kūno vietose. Karpų atsiradimui įtaką daro genetiniai faktoriai, imuninės sistemos veiklos ypatumai ir kiti panašūs veiksniai. Karpų šalinimas Medihub yra ženkliai pažangesnis negu tradiciniai jų šalinimo metodai (vaistai, azotas), kadangi reikšmingai sutrumpina ir proceso, ir gijimo laiką. 

Papilomos. Šie minkšti kūno arba rausvos spalvos dariniai yra susiję su žmogaus papilomos virusu (ŽPV). Papilomos neretai kelia didelį diskomfortą, kadangi jų daugėja su amžiumi, o vietos, kuriose jų atsiranda daugiausiai, yra itin nepatogios – pažastys, kirkšnys, kaklas, zona po krūtimis. Kadangi papilomos yra gerybiniai dariniai, jų šalinimas yra itin sklandus, užtrunkantis labai trumpai ir nereikalaujantis nieko, tik Medihub technologijų, antibakterinio tepalo ir pleistro.

Kokio rezultato tikėtis?

1

Pašalinti dariniai

Mūsų naudojamu iaparatu lengvai ir sklandžiai pašalinami nepageidaujami odos dariniai.

2

Komfortabili procedūra

Kadangi procedūra užtrunka trumpai, dažniausiai nereikalingi jokie vaistai, viskas, ko reiks - antibakterinis tepalas ir pleistras.

3

Trumpas gijimas

Pašalinus odos darinius mūsų klinikoje, gijimas trunka trumpiau ir sklandžiau, negu juos šalinant konvenciniais ar invaziniais metodais.

4

Jokių žymių

95% atvejų, pašalinus darinius, neliks jokių randų arba itin minimalios ir sunkiai pastebimos žymelės.

Jūs klausiate mes atsakome

Užsiregistruokite konsultacijai ir mūsų specialistai įvertins, koks yra darinys, kurį norite šalinti bei pasiūlys optimaliausią šalinimo ar tolesnio gydymo būdą.

Šalinant odos darinius, dažniausiai užtenka vienos procedūros.

Paprastai procedūra yra neskausminga ir labai greita.

Kainos

Apgamų šalinimas

Papilomų ir karpų šalinimas

Įsigijimas

No data was found

Pasiruošę
dermatologijos procedūrai?

Pradėkite rašyti...