fbpx

Mikrofrakcinis veido jauninimas lazeriu LaseMD

LaseMD procedūra yra unikali, kadangi, naudojant optimizuotą gydymo lazeriu ir išskirtinių ampulių/serumų derinį, paveikiami viršutiniai odos sluoksniai, todėl nereikalauja ilgo gijimo laikotarpio, o rezultatai yra stulbinantys ir ilgalaikiai.

Kombinuojant tinkamiausius lazerio parametrus ir serumus, galima procedūrą pritaikyti
individualiai kiekvieno odai ir kovoti su saulės daroma žala, netolygiu tonu, šiurkščia tekstūra, išsiplėtusiomis poromis ir smulkiomis linijomis. Jau po vienos procedūros oda tampa lygesnė, skaistesnė, stangresnė, sumažėja poros bei pigmentacija.

LaseMD

5/5

Efektyvus
sprendimas odos tobulinimui

Frakcinis LaseMD lazeris yra veiksmingas sprendžiant įvairias odos problemas, tokias kaip:

  • Netolygi odos tekstūra ir tonas;
  • Saulės žalos padariniai;
  • Hipopigmentacija ir hiperpigmentacija;
  • Melazmos požymiai;
  • Išsiplėtusios poros;
  • Smulkios raukšlės.

Rezultatų pasiekti galite be intensyvaus odos paraudimo ir lupimosi!

Kokia procedūros eiga?

1

Paruošimas

Maksimaliam procedūros komfortui prieš procedūrą užtepamas vietinis anestetikas.

2

Procedūra

Individualiai parenkamos lazerio bangos ir serumai. Aparato galvute stimuliuojamos probleminės vietos.

3

Po procedūros

Oda patepama kremu, vasaros metu su SPF apsauga nuo saulės. Paveikta vieta gali būti paraudusi, tačiau paraudimas praeina po 4-12 valandų. Gali jaustis perštėjimas. Po procedūros būtina vengti saulės ar naudoti apsauginį kremą (SPF 50) ir nuolat drėkinti – ypač pirmąsias dienas.

4

Rezultatai

Džiaugiamės rezultatais!

Jūs klausiate mes atsakome

Procedūra tinkama žmonėms, turintiems įvairius odos tipus ir atspalvius, kurie norėtų pagerinti ankstyvo senėjimo simptomus, saulės žalą, melazmą ar randus. Mūsų dermatologai gali vienu metu gydyti kelias problemas ir netgi derinti LaseMD procedūras su kitomis, kad rezultatai būtų dar įspūdingesni.

Procedūrų skaičius, kurio reikia optimaliems rezultatams pasiekti, skiriasi priklausomai nuo to, kokia yra odos problema. Paprastai 4-6 procedūros gali išspręsti tam tikras odos problemas. Konsultacijos metu mūsų dermatologai galės tiksliau įvertinti, kiek gydymo seansų jums prireiks.

Prieš procedūrą yra užtepamas vietinis anestetikas, todėl procedūros metu gali jaustis tik lengvas dilgčiojimas. Po procedūros gali būti jaučiamas lengvas kaitimas, kuris greitai praeina.

Jau netrukus po LaseMD procedūros pastebėsite odos pagerėjimą. Tačiau šie pokyčiai tęsis iki 6 mėnesių, nes odos struktūroje palaipsniui didės kolageno kiekis.

Riboto laiko pasiūlymai

Registruokitės
nemokamai konsultacijai

Pradėkite rašyti...