fbpx

Frakcinis odos atjauninimas su Pico lazeriu

PicoWay yra pažangi lazerinė technologija, naudojanti itin trumpus pikosekundžių impulsus, kurių kiekvienas trunka apie vieną trilijonąją sekundės dalį. PicoWay lazeris naudoja fotoakustinę energiją raukšlėms, spuogų randams ir tamsioms dėmėms gydyti bei nepageidaujamai odos pigmentacijai, įskaitant tatuiruočių rašalą, suskaidyti.

PicoWay

5/5

Inovatyvi
lazerinė Anti-aging sistema

Odos senėjimas – tai natūralus procesas, dėl kurio pasireiškiantys požymiai: odos pigmentacija, raukšlės, pigmentiniai pažeidimai, gali mažinti pasitikėjimą savimi.

Šiandien yra įvairių lazerinių sistemų ir metodų, skirtų odos atjauninimui ir senėjimo linijų poveikiui jautriose srityse, tokiose kaip veidas ir kaklas, sumažinti. Viena iš efektyviausių didelio tikslumo lazerinių procedūrų, padedančių atsikratyti smulkių raukšlių ir raukšlių, yra PicoWay lazerinė sistema. Tai galingiausias ir greičiausias frakcinis lazeris, savo efektyvumu, greičiu ir saugumu lyderiaujantis pasauliniu mastu.

Ši sistema skleidžia didžiausios galios ir trumpiausios trukmės impulsus, suteikiančius odai ne terminį, o fotoakustinį efektą, kuris regeneruoja odą iš vidaus ir suteikia jai „anti-aging“ poveikį.

Kokio rezultato tikėtis?

1

Sumažėjusios raukšlės

Lazerio šviesa, skleidžiama itin trumpais impulsais į odą, stimuliuoja naują kolageno ir elastino gamybą ir regeneruoja odą.

2

Lygesnė odos spalva

Procedūros metu mažinama odos pigmentacija, stazdanos, senatvinės dėmės.

3

Stangresnė oda

PicoWay atnaujina visus odos sluoksnius, todėl pasiekiamas odos patempimo – “liftingo” efektas, kuris pašalina ryškesnius metų pėdsakus be chirurginių procedūrų!

4

Geresnė odos struktūra

Sutraukiamos išsiplėtusios poros, šalinami randai bei epidermio ir dermos struktūriniai pokyčiai.

Jūs klausiate mes atsakome

Skirtingai nuo daugelio kitų odos atjauninimo priemonių PicoWay tinka visų tipų odai – nuo šviesios iki tamsios – ir gali būti atliekama ištisus metus.

Jei ieškote procedūros su trumpu poprocedūriniu laikotarpiu, veiksmingo gydymo, kuris pagerintų pigmentaciją, odos tonusą ir tekstūrą bei bendrus odos senėjimo požymius, PicoWay yra geriausias pasirinkimas.

Įprastai reikalingos 3 procedūros, atliekant jas kas 4 savaitės.

Šis gydymas nėra skausmingas,  tačiau gali būti jaučiamas minimalus dilgčiojimas. Žinoma, tai priklauso nuo kiekvieno asmens individualaus skausmo slenksčio ir odos jautrumo. 

Iš karto po gydymo galima tikėtis šiek tiek paraudimo, kuris paprastai trunka nuo kelių valandų iki kelių dienų, o pigmentinės dėmės gali atrodyti tamsesnės arba šviesesnės per pirmąsias kelias dienas. Dėl odos regeneracijos po procedūros gali būti jaučiamas nedidelis diskomfortas, o naudoti makiažą galima dažniausiai iš karto. Taip pat poprocedūriniu laikotarpiu būtina naudoti SPF apsaugines priemones nuo saulės.

Kainos

Riboto laiko pasiūlymai

Pradėkite rašyti...