fbpx

Faktai apie ONDA

 • null

  Greiti rezultatai

  Procedūros atliekamos per trumpą laiką (15-30mins). Galite iš karto grįžti prie įprasto kasdienio ritmo.

 • null

  Be skauskmo

  Antgaliuose integruota maloni vėsinimo sistema užtikrina komfortą.

 • null

  Visiškai saugi

  Patentuoti išmanieji antgaliai nukreipia fokusuotą kontroliuojamą energiją ten, kur reikia – į poodinį riebalinį audinį.

 • null

  Poveikis visam laikui

  Nechirurginis, neinvazinis metodas, kuris yra patvirtintas kliniškai.

 • null

  Naudojama 35 šalyse

  Itališka technologija neturinti analogų. DEKA yra rinkos lyderiai gaminant grožio srities aparatus.

Kur spindi ONDA

null

vs. Riebalai

Onda įsiskverbia giliai į riebalinį audinį ir procedūros metu pažeidžia lipocitų membranas, jie žūsta, o riebalų sankaupos ryškiai sumažėja. Kadangi lipocitai veikiami selektyviai, aplinkiniai audiniai nenukenčia.
null

vs. Celiulitas

Procedūros metu mažinamas riebalinis sluoksnis, tačiau kartu skatinama ir aplinkinio jungiamojo audinio regeneracija, o tai sąlygoja ryškų celiulito požymių mažėjimą.
null

vs. Odos stangrinimas

Procedūros metu stimuliuojama kolageno regeneracija odoje, o senos kolageno skaidulos sutrumpėja, todėl oda tampa stangresnė, jaunatviškesnė, grįžta jos tonusas, stipriai sumažėja odos perteklius.
↓ Žiūrėkite procedūrą

Kur spindi ONDA

Žiurėkite kaip tai veikia

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai apie COOLTECH

 • „Onda®“ yra pirmasis tokio tipo prietaisas, kuris gali, panaudodamas energijos šaltinį, vienu metu nukreipti jį į riebalus, celiulitą ir pakritusią odą. Mikrobangos medicinoje yra naudojamos jau ilgą laiką.

  „Coolwaves ™“ yra specialiai parinktas mikrobangų dažnis.: esant 2,45 GHz dažniui oda yra beveik „skaidri“, leidžianti lengvai praleisti energiją, kuri vėliau specialiai sutelkiama poodiniame riebalų sluoksnyje. Tokiu būdu viršutiniai odos sluoksniai yra apsaugoti nuo nepageidaujamo kaitinimo ir, iš tikrųjų, būna maloniai vėsūs. Dėl šios priežasties mikrobangos, su kuriomis dirba „Onda®“, vadinamos „Coolwaves ™“.

  Energijos bangoms pasiekus riebalų ląsteles, jos neskausmingai, bet negrįžtamai pažeidžia ląstelių membranas. Tai sukelia riebalų nutekėjimą iš ląstelių į intersticinę erdvę, kur riebalai ir šiukšlės iš pažeistų membranų yra išvalomi organizmo uždegiminių gydomųjų ląstelių ir pašalinami per limfinę sistemą.

 • Odos pasipriešinimas į „Coolwaves ™“ yra mažiausiai 3,5 karto mažesnis nei naudojant radijo dažnio (RF) riebalų mažinimo ir odos patempimo prietaisus, kurie šiuo metu naudojami estetinėje medicinoje. Tai reiškia, kad didžioji dalis radijo dažnių RF energijos įstringa epidermyje ir dermoje, taip sušildydama odą, kad gali kilti audinių pažeidimo pavojus. Kadangi RF energija lieka arti paviršiaus, didžioji jos dalis nepasiekia riebalų sluoksnio, esančio po oda.

  Jei „Onda®“lyginame su radijo dažnio prietaisais, tai „Onda®“ gali perduoti didžiąją dalį „Coolwaves ™“ tiesiai per odą į sluoksnį, kuriame yra riebalų ląstelės. Kadangi šis energijos prietaisas suteikia efektyvesnį gydymą, norint pamatyti rezultatus, reikia mažiau gydymo seansų.

  Rezultatai, gauti naudojant radijo dažnio prietaisus, paprastai būna trumpalaikiai (nėra ilgalaikiai). Naudodami „Onda®“, kadangi mes specialiai naikiname dalį riebalų ląstelių, rezultatai paprastai būna ilgalaikiai ir kai kuriais atvejais gali būti nuolatiniai.

  Naudojant „Coolwaves“ dramatiškai sumažinamas paviršiaus audinio įšilimas, o tai leidžia užtikrinti saugesnį, efektyvesnį neinvazinį kūno kontūravimą ir riebalų pašalinimo gydymą, būna mažiau komplikacijų ir šalutinių požymių lyginant su radijo dažnio ir kriolipolizės alternatyvomis.

 • „Coolwaves ™“ veikia tikslinį riebalinį audinį, kuris sukelia šiuos efektus:

  Kaitinant adipocitus (riebalų ląsteles), keičiasi jų apykaita ir paveikiamas išorinių membranų vientisumas. Tada adipocitai išskiria lipidų (riebalų) kiekį per mechanizmą, vadinamą „pūtimu“. Kai kurios pūslelės susidaro išilgai išorinės adipocito membranos, o riebalai tiesiogine prasme išteka iš jų. Pūtimas tampa toks intensyvus, kad adipocitų membrana praranda struktūrinį vientisumą. Ląstelės membrana plyšta, o riebalų ląstelė sunaikinama („adipocitolizė“ arba „lipolizė“). Riebalų lašeliai, supilami į intersticinę erdvę tarp ląstelių, stimuliuoja uždegiminių ląstelių (makrofagų) tekėjimą iš kraujo. Šių makrofagų užduotis yra „išvalyti“, pasisavinant laisvuosius riebalus ir kitas ląstelių šiukšles. Išvalę laisvųjų riebalų perteklių, makrofagai migruoja į limfinę sistemą ir yra nudrenuojami. Tokiu būdu riebalai pašalinami iš organizmo.

 • Lygiagrečios pluoštinės sienos (pertvaros). Celiulitas atsiranda, kai šiose dalyse kaupiasi riebalai, o aplink juos susilaiko vanduo (dermoje ir hipodermoje). Tai padidina kiekvienos sekcijos tūrį, todėl kiekvienos sekcijos (pertvaros) sienos yra suspaustos iš vidaus. Kadangi šios sienos yra pritvirtintos prie dermos (tvirtinimo taškų), jos traukiasi prie odos paviršiaus, o riebalų ląstelės išstumiamos į išorę link dermos. Rezultatas yra matomas odos paviršiuje, kuris įgauna duobėtą „apelsino žievelės“ išvaizdą.

  Šio tipo celiulitui „Onda®“ veikia dviem būdais:

  Tiesiogiai veikiant kolageno pertvaroms, ypač viršutinėje dalyje link dermos, šalia tvirtinimo taškų. Kai pertvaros (kurios dėl celiulito yra pluoštinės ir dėl to mažiau elastingos) „Coolwaves ™“ minkštėja, jos regeneruojamos naujomis ir elastingesnėmis kolageno skaidulomis. Galutinis rezultatas – akivaizdus apelsino žievelės išvaizdos pagerėjimas ir „susitraukimas“ pačioje riebalų skiltelėje.

  Iki galo sumažinus adipocitų kiekį, nukreipiame juos kryptingai. Bendras skilvelių tūris sumažėja, todėl mažesnė trauka ant pertvarų tvirtinimo taškų. Sumažėjus riebalų kiekiui, mažiau matomas spaudimas odoje, pagerėja mikrocirkuliacija taip pat pagerėja limfos drenažas ir dėl to mažiau susilaiko vanduo.

 • „Coolwaves ™“ gaminama šiluma nedelsiant sumažina kolageno skaidulas apatinėje dermoje ir dėl to nuosekliai oda stangrinama. Galutinis efektas yra odos būklės pagerėjimas.

 • Žmonės dažnai jaudinasi, ar mikrobangos yra saugios. Skirtingai nuo mikrobangų krosnelės, „Onda®“ skleidžiamos mikrobangos yra labai kontroliuojamos.

  „Onda®“ mikrobangos nėra laisvoje zonoje; jos yra skleidžiamos ir grįžta atgal į specialiai sukurtą, užpatentuotą antgalį. Tai leidžia mums turėti labai tikslų veikimo gylį ir išvengti bet kokio atsitiktinio, nekontroliuojamo perdavimo kūne. Mikrobangos neliečia jokių organų ar audinių, išskyrus tikslinius riebalus ir apatinius odos sluoksnius. Dėl to „Onda®“ yra labai saugi sistema. Be to, antgaliai veikia tik tada, kai jie liečiasi su oda. Todėl, jei antgalis neturi pilno kontakto, jis nustos skleisti mikrobangas, užtikrindamas visišką energijos tiekimo kontrolę.

 • Visai ne. Daugelis žmonių jaučia švelnią šilumą po oda ir vėsą pačioje odoje. Apdorota vieta po kelių valandų išlieka šilta.
 • Kiekviena sritis apima nuo 15×15 cm iki 30 x 30 cm plotą ir trunka maždaug 12-24 minutes. Kiekvienoje sesijoje galima gydyti 2-3 sritis.
 • Lengvi šalutiniai požymiai gali būti tokie kaip niežėjimas, sustingimas, kietumas, karštumas, švelnumas, paraudimas ir patinimas. Rečiau gydymo vietoje gali atsirasti nesunkių mėlynių, mazgelių ar pūslelių, kurios paprastai būna trumpalaikės ir praeina per kelias dienas po procedūros.
 • Deja, jei turite šias kontraindikacijas, negalite naudotis Onda® gydymu:

  • Nėštumas ir žindymo laikotarpis ( iki 10 mėnesių po gimdymo);
  • Širdies nepakankamumas ar sutrikimai;
  • Metaliniai implantai ar širdies stimuliatoriai;
  • Sunkūs krešėjimo sutrikimai / hemoraginė diatezė
  • Aktyvus flebitas, tromboflebitas, flebotrombozė
  • Inkstų ir kepenų nepakankamumas/disfunkcija;
  • Sergant vėžiu ar neseniai sirgus vėžiu
  • Sunkios kraujagyslių ligos;
  • Odos ligos gydomojoje srityje
  • Jaunesni nei 18 metų
  • Menstruacijų metu
  • Dekompensuoto I ir II tipo diabetu sergantys asmenys;
  • Pacientai, turintys gilių smegenų stimuliacijos implantus;
  • Pacientai, kuriems persodintas organas
 • „Onda®“ yra kūno formavimo sistema, kuri yra skirta lokalizuoti riebalus ir celiulitą, žmonėms, kurių kūno masės indeksas yra mažesnis nei 30. Deja, tai nėra svorio metimas. Tačiau norint optimizuoti rezultatus, gydymą galima naudoti kartu su sveika mityba ir mankštos planu.
 • Norint gauti geriausią „Onda®“procedūros rezultatą, patariame 48 valandas prieš kiekvieną seansą vengti, bet kokio drėkinančio kremo ar minkštiklio. Kai oda būna sausa, „Coolwaves ™“ leidžia lengviau patekti į tikslinį poodinį riebalų sluoksnį.

  Norėdami palengvinti limfodrenažinį masažą, gydymo dieną, taip pat dieną prieš gydymą ir dieną po procedūros, turite išgerti papildomą litrą vandens.

 • Norint turėti ilgalaikį rezultatą, rekomenduojamas procedūrų skaičius yra 3, nors prireikus galima daryti ir daugiau procedūrų. Rezultatus pamatysite jau po pirmo vizito.
 • Mes rekomenduojame „Onda®“ gydymą atlikti ne dažniau nei kas 4 savaites dėl riebalų mažinimo, ir kas 3–4 savaites dėl celiulito gydymo. Šis laiko tarpas reikalingas tam, kad limfinė sistema ištuštintų laisvus riebalus ir ląstelių šiukšles, kurios susidarė gydomojoje srityje. Padidinus gydymo dažnumą vargu ar bus pasiektas geresnis ir greitesnis rezultatas.
 • Per jūsų pirmą susitikimą mūsų „Onda®“ specialistas surinks jūsų ligos istoriją, kad įvertintų, ar jums šis gydymas yra tinkamas. Tada specialistas atliks keletą kūno matavimų, kad paruoštų tikslų gydymo planą. Pirmąją gydymo dieną specialistas padarys keletą klinikinių nuotraukų Jūsų gydomos kūno vietos. Vėliau nuotraukos bus pakartotos pasibaigus gydymo kursui ir galima bus palyginti “Prieš ir po” vaizdus. Visos nuotraukos yra Jūsų medicinos dokumento dalis ir visi dokumentai bus laikomi kaip numatyta mūsų klinikos privatumo politikoje.
 • Dažniausiai pacientams rezultatai matomi jau po 1-o karto. Tačiau geriausi rezultatai matyti 3-4 savaitės po 2 ar 3 karto.


Kitų procedūrų paketai..

Riboto laiko pasiūlymai

Violeta Banaitiene
Violeta Banaitiene
2021-11-01
Labai patiko darbuotojų mandagumas. Itin graži ir moderni aplinka!
karolina banaityte
karolina banaityte
2021-09-30
Tobulas interjeras, aukščiausia paslaugų kokybė ir labai malonus aptarnavimas! Stipriai rekomenduoju! Ypač lazerio procedūras, kurios užtikrintai suteiks trokštamą rezultatą!
Pradėkite rašyti...