fbpx

Celiulito šalinimas su Robolex

Celiulitas – viena dažniausiai pasitaikančių kūno odos problemų, su kuria susiduria daugiau kaip 98% moterų. Nors namų sąlygomis celiulitą įveikti itin sunku, klinikoje tai galima padaryti greitai ir efektyviai, pasitelkiant inovatyvų ir visiškai neskausmingą naujos kartos lazerį Robolex. Šis lazeris prisitaiko prie unikalios kiekvieno žmogaus odos struktūros bei celiulito tipo, ir leidžia patirti neįtikėtinus rezultatus neaukojant komforto.

Robolex

5/5

Inovatyvi
technologija dailioms kūno linijoms

 „Robolex“ – unikali ir patikima kūno kontūro tobulinimo sistema, leidžianti efektyviai stangrinti odą ir mažinti celiulitą be jokio skausmo ir diskomforto. Sistemoje susijungia žemo intensyvumo lazeris, ultragarsinė kavitacija, vakuumas bei daugiaplanis radiodažnis. Šios sudėtingos tačiau itin efektyvios sistemos unikalumas slypi 5 tipų automatiniame pulse, kuris leidžia prisitaikyti prie individualios kiekvieno žmogaus odos ir naikinti celiulitą taip, kaip diktuoja unikalus kiekvieno kūnas.

 Lazerio išskiriamas radiodažnis pasiekia net 5-15 mm odos gylį ir padeda suskaidyti ten ištirpusius riebalus, šitaip efektyviai šalinant celiulitą. Taip pat, jis įkaitina audinius ir priverčia susitraukti riebalines ląsteles, taip užtikrinti sėkmingą riebalų skaidymą. Procedūros metu vykstantis vakuuminis masažas sumažina riebalinių ląstelių kiekį išsiųsdamas jas į limfos sistemą.

Kokio rezultato tikėtis?

1

Sumažėjęs celiulitas

Dėl efektyvios „Robolex“ sistemos, pasiekiami gilieji odos sluoksniai, kuriuose ir vyksta celiulitą sukeliantys procesai.

2

Stangresnė oda

Lazerio šviesa stimuliuoja odos ląstelių veiklą - jos gamina daugiau kolageno ir elastino, tad oda tampa stangresnė ir gyvybingesnė.

3

Dailesnis net labiausiai “užsispyrusių” kūno vietų kontūras

Sumažėjus riebalinių ląstelių kiekiui, oda tampa lygesnė ir stangresnė net tose vietose, kurias sunku tobulinti sporto ar įvyniojimų metu.

4

Komfortabili ir neskausminga procedūra

Skausmingų procedūrų metu patiriamas diskomfortas skatina raumenų įtampą ir slopina kraujotaką. „Robolex“ lazerio komfortas leidžia pasiekti giliausius odos sluoksnius be jokių trukdžių.

Atsiliepimai

Joyful confident blonde businesswoman in suit smiling to camera isolated on white background. Modern worker, secretary, executive, successful, cheerful mood. Place for text

"Jau nuo paauglystės mano kojas "puošė" celiulitas. Nors visada buvau liekna, tačiau jaučiausi nejaukiai su šortais ar trumpom suknelėm. Atradusi Robolex procedūras atsikračiau ir celiulito ir kompleksų, kojos niekada neatrodė geriau!"

Loreta M.

Beautiful young woman standing on grey background

"Begalo rekomenduoju Medihub meistrę Deimantę ir Robolex procedūras!!!

Ieva L.

Cheerful excited woman walking in park and laughing. Mature black haired lady enjoying nature outdoors and smiling at camera. Happy woman outdoors concept

"Išbandžiau daug procedūrų kūno stangrinimui, tačiau rezultatai buvo pusėtini. Robolex lazeris mano nuomonę pakeitė. Rezultatai puikūs. Planuoju išbandyti ir pagurkliui.

Greta S.

Jūs klausiate mes atsakome

Ši procedūra yra tinkama jums, jei norite sumažinti kūno apimtis, dailinti jo kontūrą, stangrinti kūną ir įveikti celiulitą. Taip pat ji naudinga, jei po gimdymo, riebalų nusiurbimo ar kitomis aplinkybėmis jūsų oda suglebo ir jai reikia stangrumo. Procedūra nėra tinkama nėščioms moterims.

Visai ne. Daugelis žmonių jaučia švelnią šilumą ir lengvą dilgčiojimą. Po procedūros šilumos jausmas atliktoje srityje yra normali organizmo reakcija ir gali laikytis iki 72 valandų po procedūros. 

Deja, jei turite šias kontraindikacijas, procedūrų su Robolex atlikti negalėsime:

 • Nėštumas ir žindymo laikotarpis ( iki 10 mėnesių po gimdymo);
 • Širdies nepakankamumas ar sutrikimai;
 • Metaliniai implantai ar širdies stimuliatoriai;
 • Sunkūs krešėjimo sutrikimai / hemoraginė diatezė
 • Aktyvus flebitas, tromboflebitas, flebotrombozė
 • Inkstų ir kepenų nepakankamumas/disfunkcija;
 • Sergant vėžiu ar neseniai sirgus vėžiu
 • Sunkios kraujagyslių ligos;
 • Odos ligos gydomojoje srityje
 • Jaunesni nei 18 metų
 • Dekompensuoto I ir II tipo diabetu sergantys asmenys;
 • Pacientai, turintys gilių smegenų stimuliacijos implantus;
 • Pacientai, kuriems persodintas organus

Švariai nuvalome jūsų odą ir aparatu masažuojame problemines vietas. Masažo metu galite jausti šilumą ar lengvą dilgčiojimą. Minėtas šilumos pojūtis gali išlikto iki 72 valandų, kartais gali atsirasti mėlynės ar lengvas odos paraudimas.

Kainos

Riboto laiko pasiūlymai

Pasiruošę atsikratyti
apelsino žievelės?

Pradėkite rašyti...