fbpx

Pigmentinių dėmių, aknės randų, randų ir strijų gydymas PicoWay lazeriu

PicoWay yra pažangus FDA patvirtintas lazerinis sprendimas, skirtas aknės randų, randų, strijų, pigmentinių dėmių ir net sunkiai gydomos melazmos gydymui. Kadangi išskiria mažiau šilumos nei tradiciniai lazeriai, PicoWay užtikrina patogesnį gydymą, greitus rezultatus be jokio poprocedūrinio laikotarpio. 

PicoWay

5/5

Pigmentinių
dėmių šalinimas

Odos spalvos pakitimai yra dažni, tačiau gydomi. Daugeliui žmonių įvairiose odos vietose atsiranda tamsių dėmių arba gerybinių pigmentinių pažeidimų, tokių kaip strazdanos, melazma arba chloazma, senėjimo dėmės, saulės dėmės, café-au-lait (rudos dėmės) ir kitos. Kai kurios dėmės yra susijusios su pernelyg dideliu saulės spindulių poveikiu. Kitos, pavyzdžiui, melazma, gali atsirasti dėl hormonų pokyčių, kurie dažnai paveikia moteris po nėštumo. Daugelis šių odos spalvos pakitimų gali sukelti nerimą ir turėti įtakos gyvenimo kokybei. PicoWay lazeris  suvienodina odos spalvą, saugiai šalina hiperpigmentaciją.

Randų ir aknės randų
gydymas

Greičiausias ir galingiausias amerikietiškas PicoWay lazeris efektyviai ir saugiai gydo visokio tipo randus.

Ar žinojote, kad beveik 40% žmonių, turėjusių aknę, turi aknės randus? Daugelis aknės randų atsiranda dėl kolageno praradimo odoje. PicoWay yra pikosekundinis lazeris, pasiekiantis gilesnius odos sluoksnius, kad paskatintų kolageno ir elastino gamybą, nepažeidžiant giliausio odos sluoksnio. Klinikinių tyrimų metu įrodyta, kad 94% gydytų sričių pagerėjo, o pacientai buvo labai patenkinti rezultatais! 

Strijų
gydymas

Strijų šalinimas PicoWay lazeriu – efektyviausias neinvazinis strijų šalinimo būdas.

Strijų atsiradimo priežasčių yra daug, tačiau plačiai manoma, kad jas sukelia kolageno ir elastino skilimas dermoje, dėl ko susidaro raudoni randai. Šie randai ilgainiui traukiasi ir tampa sunkiai pašalinamais baltais randais. PicoWay lazerio pagalba šiuos randus-strijas galima pašalinti.

Jūs klausiate mes atsakome

 

Procedūrų kursas nustatomas individualiai, specialistui apžiūrėjus ir įvertinus Jūsų odą. Gali prireikti  2-6 procedūrų kas 4-5 savaitės.

Procedūros metu gali būti jaučiamas lengvas dilgčiojimas.

Kainos

Riboto laiko pasiūlymai

Atkurkime
Jūsų nuostabią odą

Pradėkite rašyti...