fbpx

Kūno formavimas Emsculpt prietaisu

Mąstant apie kūno formavimą, pirmiausia į galvą ateina sudėtingi ir ilgai trunkantys procesai, tokie kaip reguliarios treniruotės sporto salėje, kruopščiai apgalvota dieta, preciziški miego ir streso kontrolės įpročiai. Vis dėlto, norint pamatyti įspūdingus kūno pokyčius, galima pasitelkti ir modernias technologijas, kurios padeda pasiekti pastebimus rezultatus greitai ir užtikrintai. Emsculpt – inovatyvus ir stulbinamai efektyvus prietaisas, leidžiantis padidinti raumenų tonusą, atsikratyti perteklinių riebalų ir visa tai padaryti malonioje klinikos aplinkoje vos per keletą procedūrų. 

Emsculpt

5/5

Su Emsculpt – iki 25% daugiau raumenų ir 30% mažiau riebalų

Emsculpt – tai saugus ir neinvazinis prietaisas, veikiantis ir raumeninę, ir riebalinę masę. Šio prietaiso veikimo HIFEM (aukšto intensyvumo fokusuotas magnetinis laukas) mechanizmas sukelia po jo davikliais esančių raumenų susitraukimus. Vos per 30 minučių, raumenys gali susitraukti iki dvidešimties tūkstančių kartų. Raumuo storėja, daugėja raumeninių skaidulų, auga raumens masė. Klinikiniai tyrimai parodė, jog po procedūrų kurso raumenys išauga iki 25%.

Raumenų susitraukimai taip pat tirpdo ir riebalus. Aktyvūs raumens susitraukimai atpalaiduoja biologiškai aktyvias medžiagas, sukelia itin greitą metabolinį atsaką ir riebalų ląstelių žūtį. Greta raumenų aktyvavimo, procedūros metu audiniai įšildomi radijo dažniu, o tai pagerina kraujotaką ir dar labiau palengvina riebalų tirpimą. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad riebalinio audinio sumažėjimas po procedūrų gali siekti net 30%.

Emsculpt efektyvumas yra ištirtas moksliškai. Nustatyta, kad prietaisas veikia tik raumenis ir riebalus, o kitų audinių nepaliečia ir yra saugus naudoti. Prietaiso rezultatai vertinti pasitelkus raumenų ultragarsinius tyrimus, magnetinį rezonansą, kompiuterinę tomografiją.

Kokio rezultato tikėtis?

1

Stangresni ir didesni raumenys

Su Emsculpt raumenų masė gali padidėti iki 25%.

2

Mažiau riebalų

Prietaisas leidžia ištirpdyti iki 30% riebalų

3

Saugi procedūra

Emsculpt prietaiso saugumas įrodytas moksliškai.

4

Greitas rezultatas

Pilną procedūrų efektyvumą pajausite vos per 2-8 savaites.

Jūs klausiate mes atsakome

Procedūra tinkama įvairių kūno tipų pilnamečiams asmenims. Rezultatus pamatys tiek siekiantys užsiauginti raumenis, tiek norintys sudeginti riebalus.

Rekomenduojama atlikti 4 procedūras kas 5-7 dienas. Tikslus procedūrų kiekis nustatomas pagal individualaus asmens poreikius.

Prietaisas tinka pilvo preso, šlaunų, dubens, sėdmenų, blauzdų, žastų zonoms.

Kainos

Pilvas

99 per sesiją
  • Plaukų atauginimo procedūra su LaseMD

Pilvas + sėdmenys

169 per sesiją
  • Plaukų atauginimo procedūra su LaseMD

Sėdmenys

99 per sesiją
  • Plaukų atauginimo procedūra su LaseMD

Įsigijimas

No data was found

Pasiruošę mėgautis
dailiomis kūno linijomis?

Pradėkite rašyti...