fbpx

Kam ši
procedūra skirta?

Šalinimui riebalinių darinių ant nugaros, smakro, skrandžio, po sėdmenimis, klubais, šlaunimis ir keliais. Aqualyx taip pat gali būti naudojamas pseudoginekomastijai gydyti, riebalinio audinio išsivystymui aplink spenelį, dėl kurio vyrams atsiranda „krūties“ išvaizda (dėl svorio padidėjimo). Procedūros paskirtis yra prieparato naudojimas tirpdyti riebalams, kurias sunku pašalinti vien laikantis dietos ir mankštos.

Kam ši procedūra nerekomenduotina?

Idealus „Aqualyx“ kandidatas turi būti nuo 18 iki 60 metų. Jis turėtų turėti gerą bendrą sveikatą ir vidutinį kūno svorį su izoliuotomis riebalų kišenėmis. Tačiau jis netinka žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu, inkstų ligomis, kepenų problemomis, aktyviomis odos problemomis ar infekcijomis (gydymo srityse), lipodistrofija ir kitomis patologinėmis sąlygomis. Besilaukiančios, maitinančios krūtimi, vartojančios kraują skystinančius vaistus taip pat negali šios procedūros atlikti.

Aqualixa

AQUALYX yra natrio druskų, kurios yra modifikuotas cholano rūgšties junginys, injekcinis gydymas. Tai nėra paprastas deoksicholato tirpalas. Jis parduodamas gydymui kaip kūno kontūravimo priemonė. Tai injekcinės lipolizės, lipoterapijos ar intralipoterapijos forma. AQUALYX buvo sukurtas lokalizuotoms riebalų kišenėms po odos paviršiumi. Riebalų ląstelių sunaikinimas yra ilgalaikis sprendimas su sąlyga, kad išlaikysite stabilų svorį, sveikai maitinsitės ir toliau sportuosite kaip įprasta.

apie Procedūrą

Vieną AQUALYX gydymą paprastai sudaro dvi injekcijos vietos. Prieš pradedant gydymą, paprastai bus skiriamas vietinis anestetikas – lidokainas. Tačiau gydytojas gali rinktis į lidokaino anestetiką įpilti AQUALYX tirpalo, kad abu būtų sušvirkšti kartu. Bet kuris metodas turėtų sumažinti diskomfortą procedūros metu.

Tirpalas suleidžiamas į gydymo zoną, kur rūgštinė AQUALYX natrio druska pakeičia riebalų ląstelių membranos paviršiaus įtempimą ir padidina membranos pralaidumą. Tada ultragarso aparatas yra pridedamas ant odos paviršiaus tikslinėje srityje ir sukelia skysčių judėjimą riebalų ląstelių viduje ir išorėje. Riebalinės ląstelės pradeda skilti, todėl organizme nuteka riebalų skysčio mikrolašeliai, kurie vėliau metabolizuojami per limfinę sistemą.

Gydymo seansui skirtas laikas priklausys nuo gydomo ploto dydžio ir indikacijos. Gydymas gali trukti nuo 30 iki 60 minučių, o jums paprastai reikės 2–8 procedūrų su 4 savaičių pertrauka. Kai kurie žmonės po 1 arba 2 seansų gali pamatyti reikšmingus rezultatus. Pavyzdžiui, norint gydyti riebalų kišenes po kaklu ir smakru, gali prireikti 1–3 procedūrų po 2–3 injekcijas, tuo tarpu riebalų kišenių ant klubų ir šlaunų gydymui gali prireikti 8 procedūrų.

Prieš procedūrą:

Norėdami gydytis, klientai turi būti ne toliau kaip 6 kilogramai nuo rekomenduojamo kūno svorio ir sugebėti užčiuopti apie 3 cm riebalų sluoksnio.

  • Venkite kraują skystinančių nereceptinių vaistų, tokių kaip aspirinas, Motrin, ibuprofenas ir Aleve.
  • Nevartokite alkoholinių gėrimų 24 valandas prieš procedūrą.

Po procedūros:

Po gydymo dažnai atsiranda patinimas, lengvos mėlynės ir minimalus diskomfortas. Tačiau tai susitvarkys per 5–7 dienas. Galite naudoti šaltą kompresą nuo patinimų ir nuskausminamuosius vaistus, kuriuos gydytojas paskyria esant diskomfortui. Nevartokite priešuždegiminių vaistų bent 48 valandas po gydymo. Savo įprastą veiklą galite pradėti per 4–5 dienas. Tačiau 2-3 savaites laikykitės atokiau nuo įtempto aktyvumo, reikalaujančio fizinių pratimų, plaukimo ir kt., Kad užtikrintumėte visišką pasveikimą.

Rezultatai

Norimas formų rezultatas pasiekiamas. Gydymo AQUALYX rezultatai yra nuolatiniai, jei išlaikomas pastovi svorio priežiūra (t.y. Darant prielaidą, kad nepriaugate svorio). Kai išsiskyrusios riebalų rūgštys yra perdirbamos per kūno limfinę sistemą, jos nebegrįžta. Procedūros efektas yra nuolatinis, tik jei laikotės sveikos mitybos ir po gydymo dažnai sportuojate. Jei atgausite svorį, tikėtina, kad riebalų kišenės vėl atsiras. Jei palaikoma sveika gyvensena, rezultatai išlieka.

Pradėkite rašyti...