fbpx

Odos puoselėjimas JetPeel 3D Lifting technologija

JetPeel 3D Lifting – nauja odos puoselėjimo sistema, kurios metu oda neinvaziškai atnaujinama ir prisotinama jai būtinų medžiagų. Moksliškai pagrįstos procedūros metu oda nušveičiama, sudrėkinama, pamaitinama ir išmasažuojama. Rezultatas – pastebimas veido pakėlimo efektas, skaistesnė, gyvybingesnė ir atjaunėjusi oda.

JetPeel 3D

5/5

JetPeel procedūra - kruopštus odos puoselėjimas

Procedūra susideda iš keturių etapų. 1-asis – limfodrenažinis masažas, paskatinantis kraujo tekėjimą į konkrečią veido zoną bei prisotinantis ląsteles deguonimi. Oda efektyviai drėkinama ir tonizuojama, vyksta jos detoksikacija. 2-asis etapas – giluminis veido valymas aukšto slėgio mikronizuota deguonies ir fiziologinio tirpalo srove. Valymo metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, įvedamos poras giliai valančios rūgštys. 3-asis etapas – beadatinė mezoterapija, kurios metu į odą įvedami reikiami komponentai, tokie kaip vitaminai, hialurono rūgštis ir t.t. Paskutiniame, 4-ajame, etape, atliekamas gilus 3D masažas, kurio rezultatas – patempta, stangresnė ir lygesnė oda.

JetPeel efektyvums pagrįstas moksliniais tyrimais. Leipcigo universiteto mokslininkai įrodė, kad JetPeel yra vienas patikimiausių būdų įvesti į odą veikliąsias medžiagas. Procedūros metu naudojamas skystis gali pasiekti net 4,5 mm gylyje esančius audinius, nepažeidžiant odos barjero. Mokslinių tyrimų duomenimis, pirmieji pokyčiai odoje įvyksta jau per pirmąsias 10 sekundžių.

Ši procedūra taip pat gali padėti įveikti aknę, seborėjinį dermatitą, rožinę, pigmentaciją, odos dehidrataciją, lyginti mimikos raukšles. Pirmuosius rezultatus galima pastebėti jau po pirmosios procedūros.

 

Kokio rezultato tikėtis?

1

Nušveista ir giliai išvalyta oda

Procedūros metu atliekamas rūgštinis odos valymas aukšto slėgio mikronizuota deguonies ir fiziologinio tirpalo srove.

2

Efektyvi kova su akne, seborėjiniu dermatitu, rožine

JetPeel procedūra padeda įveikti šias sudėtingas uždegimines būkles.

3

„Liftingo“ efektas

Po procedūros veidas atrodo stangresnis, išryškėja jo kontūras.

4

Sudrėkinta ir pamaitinta oda

Pagal jūsų odos poreikius, ji bus prisotinta odai būtiniausių medžiagų.

Jūs klausiate mes atsakome

Procedūra tinkama jums, jei siekiate įveikti odos problemas, puoselėti odą, ją atjauninti ir atgaivinti.

Procedūra nėra skausminga.

Rezultatus pastebėsite jau po pirmo karto, o maksimaliems rezultatams pasiekti rekomenduojame atlikti 5-6 procedūrų kursą.

Kainos

Riboto laiko pasiūlymai

Pasiruošę džiaugtis
išpuoselėta oda?

Pradėkite rašyti...