fbpx

Mezoterapija plaukų atstatymui

Silpni ir slenkantys plaukai – problema su kuria susiduria daugybė žmonių ir kurią išspęsti vien plaukų priežiūros priemonių pagalba yra labai sudėtinga, o neretai ir neįmanoma. Kadangi plaukų būklė gal pablogėti dėl įvairiausių priežasčių, savarankiškai atliekamas plaukų atkūrimo procesas gali pareikalauti daugybės laiko ir pinigų ir vis tiek būti nesėkmingas. Laimei, šiuos sudėtingus žingsnius galima praleisti ir pasirinkti patikimą ir veiksmingą plaukų atstatymo metodą – mezoterapiją.

Mezoterapija

5/5

Mezoterapija - inovatyvus būdas atkurti plaukus

Mezoterapijos procedūra atliekama naudojant smulkias adatėles, per kurias į galvos odą sušvirkščiamos įvairių veikliųjų medžiagų mikroinjekcijos, kurias industrijoje įprasta vadinti grožio kokteiliais. Kuomet šie kokteiliai patenka į plauko folikulą, jis išsyk pamaitinamas, tad jo veikla suintensyvėja ir grįžta į biologiškai optimalią būklę.

Užtenka vos vienos mezoterapijos procedūros, kad pajaustumėte poveikį galvos odai ir plaukams: oda tampa glotnesnė ir minkštesnė, ji giliai surėkinama, plaukas pamaitinamas, stimuliuoajamas jo augimas. Pagrindinės medžiagos, suteikiančios šiuos rezultatus, yra aktyvūs augaliniai ekstraktai, hialurono rūgštis, organinis silicis, dekspantenolis, karozinas, augimo faktoriai.

Mezoterapiją plaukams galite atlikti net iki keliolikos kartų, priklausomai nuo to, kokių rezultatų tikitės ir kokia yra dabartinė jūsų plaukų būklė. Ši procedūra gali sumažinti tiek vyrų, tiek moterų plikimą bei užtikrinti, kad jūsų plaukai atrodytų sveiki ir žvilgantys bet kuriuo jūsų gyvenimo laikotarpiu.

Kokio rezultato tikėtis?

1

Stabdomi plikimo procesai

Tiek vyrai, tiek moterys, susiduriantys su plikimu pastebės, kad šis procesas sulėtėjo arba apskritai sustojo.

2

Galvos oda pamaitinama iš vidaus

Mezoterapijos metu pamaitinamas plauko folikulas, o galvos oda pasirūpinama taip, kaip negali įprastos išoriškai naudojamos priemonės.

3

Plaukai tampa sveikesni ir gyvybingesni.

Sustiprintas ir atgaivintas folikulas lengviau pamaitina plauką, jam suteikiamos reikalingiausios maistinės medžiagos.

4

Plaukai greičiau auga

Procedūros metu stimuliuojamas plaukų augimas, o užaugę jie ilgiau išlieka sveiki ir spindintys.

Jūs klausiate mes atsakome

Ši procedūra tinka jums, jei norite įveikti plaukų slinkimą, plikimą, pasirūpinti galvos odos sveikata ir plaukų gyvybingumu bei žvilgesiu.

Procedūra neatliekama nėščioms ir besilaukiančioms moterims, žmonėms, turintiems autoimuninius sutrikimus ar sergantiems infekcinėmis ligomis.

Tai, kiek procedūrų reikės, priklauso nuo individualaus žmogaus. Specialistas įvertins jūsų plaukų ir galvos odos būklę bei jūsų norimus rezultatus ir pasiūlys jums tinkamą planą.

Procedūra nėra skausminga, tačiau gali sukelti nedidelį diskomfortą.

Kainos

Riboto laiko pasiūlymai

Pasiruošę džiaugtis
žvilgančiais plaukais?

Pradėkite rašyti...