fbpx

BLACK FRIDAY:
1+1 aparatinėms
veido procedūroms

Dailinkite veidą moderniausiomis technologijomis

Paskubėkite pasinaudoti unikaliu pasiūlymu

Pasaulinio lygio technologijų galia 2x pigiau. Atraskite, ką inovatyviausi lazeriai gali duoti jūsų grožiui.

Padvigubinkite rezultatus nedvigubindami kainos!

Akcija galioja net perkantiems išsimokėtinai.

1+1 Procedūros

Dermalux

DERMALUX fototerapija – tai natūralus, saugus ir patikimas būdas kovoti su akne, lyginti raukšles, skatinti kolageno gamybą bei visapusiškai atnaujinti odą ir suteikti jai švytėjimo ir spindesio.

Unikali DERMALUX® TRI-WAVE technologija, pasitelkianti aukščiausios kokybės klinikiniais tyrimais pagrįstus bangų ilgius, leidžia optimaliai aktyvuoti odos ląsteles. Naujos kartos keraminė LED technologija užtikrina tolygų spindulių pasiskirstymą, tad procedūra yra saugi bei nekelianti odai streso.

Po procedūros odos regeneracijos procesai paspartėja 200%. Po 12 procedūrų uždegiminių ir neuždegiminių aknės židinių kiekis sumažėja net iki 76,8%. DERMALUX® TRI-WAVE sistemos efektyvumas yra pagrįstas klinikiniais tyrimais.

Lumecca

LUMECCA lazeris greitai ir efektyviai šalina pigmentines dėmes ir kitus nepageidaujamus odos reiškinius. Vos 1-2 procedūrų pakanka norint pašalinti dėl senėjimo atsiradusias dėmeles, sutrūkinėjusius kapiliarus, rožinės židinius, strazdanas ir kitus diskomfortą keliančius odos spalvos pakitimus.

Lumecca technologija – tai inovatyvus aukšto galingumo intensyviai pulsuojantis lazeris, šalinantis nepageidaujamus odos elementus fototermolizės būdu.

Po šios procedūros jūsų odos spalva bus tolygesnė, mažiau pigmentuota ir gerokai labiau gyvybinga.

Pico

PICO lazeris – viena pažangiausių šiuo metu rinkoje esančių odos dailinimo technologijų. Tai – saugiausiai ir efektyviausias lazeris pigmentacijos, strijų ir randų šalinimui bei stipriam ir pastebimam odos atnaujinimui.

PICO lazeris veikia siųsdamas itin trumpas pulsuojančias energijos bangas (be karščio). Lazeris pašalina probleminių odos plotų pigmentą arba daleles, kurios tada natūraliai pašalinamos kūno. Procedūrą užtenka atlikti 1-2 kartus per metus.

Šis lazeris yra itin tikslus, tad gali preciziškai pašalinti bet kokius jūsų odos elementus, kurie jums kelia estetinį diskomfortą. Greitai ir efektyviai.

Lase MD

LASE MD yra išmani odos atjauninimo programa, kuri maksimizuoja atstatančių medžiagų pasisavinimą per odos barjerą.

LASE MD – itin švelnus lazeris, kuris odoje sukuria mikrokanalus ir patalpina joje veikliųjų medžiagų rezervuarus, taip garantuodamas optimaliausią jų pasisavinimą ir efektyvų odos atnaujinimą ir sudrėkinimą.

Šis lazeris dailina odos reljefą, gydo randelius, stiprina bei atnaujina odą, suteikia jai neprilygstamą drėkinimą ir atgaivina jaunatvišką elastingumą.

Klientų atsiliepimai

Ieva

Po nėštumo oda atrodė klaikiai - negalėjau žiūrėti į savo melazmą, jokie kremai ir serumai nedavė norimų rezultatų. Vos po kelių LASE MD procedūrų pagaliau vėl mėgaujuos „ikinėštumine“ oda.

Ana

Visi, kas susiduria su akne, žino kiek pinigų ir nervų kainuoja bandymai jos atsikratyt. Niekas nedavė tokių rezultatų, kokius pamačiau su DERMALUX. Gaila, kad neišbandžiau anksčiau.

Vilija

Nesupratau, kaip svarbu saugoti odą nuo saulės, kol nepastebėjau, kad atsirado daug pigmentinių dėmių. Lumeka padėjo „atsukti laiką atgal“. Nemaniau, kad taip greitai įmanoma pamatyt tokius rezultatus, bet veidrodis nemeluoja.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kviečiame apsilankyti nemokamoje konsultacijoje – gydytojos geriausiai parinks jums tinkamą procedūrą.

Mūsų patirtimi paremtos rekomendacijos kiekvienai procedūrai:

  • Pico: 1-2 procedūros;
  • Lasemd: Iki trijų procedūrų;
  • Lumecca – procedūrų kiekis priklauso nuo esamos situacijos, pagal gydytojo rekomendacijas;
  • Dermalux: rekomenduojamas 8 procedūrų kursas kas 3 dienas.
  • Lumecca: Kaunas, Vilnius;
  • LaseMD: Kaunas;
  • Dermalux: Kaunas, Vilnius;
  • Pico: Kaunas, Vilnius.

Nusipirktą procedūrą galima išnaudoti bet kuriuo patogiu metu, čekis neturi galiojimo laiko.

Paskubėkite pasinaudoti unikaliu pasiūlymu

Pasaulinio lygio technologijų galia 2x pigiau. Atraskite, ką inovatyviausi lazeriai gali duoti jūsų grožiui.

Padvigubinkite rezultatus nedvigubindami kainos!

Akcija galioja net perkantiems išsimokėtinai.

    Pradėkite rašyti...