fbpx

BLACK FRIDAY:
Ilgalaikis lazerinis plaukų šalinimas

PAMIRŠKITE ĮAUGUSIUS PLAUKELIUS IR SKUSTUKUS VISAM LAIKUI!

Riboto laiko pasiūlymas 4 lazerio procedūroms

SUTEIKIAME SĖKMĖS GARANTIJĄ

JŪSŲ REZULTATAI - MŪSŲ ATSAKOMYBĖ

Vieninteliai Lietuvoje garantuojame jog pašalinti nepageidaujamus plaukus reikės IKI 8 procedūrų (dažniausiai 5-6) arba likusias darysime NEMOKAMAI!

GERIAUSIA KAINA LIETUVOJE

MEDIHUB garantuoja geriausią kainą Lietuvoje. Jeigu rasite geresnę kainą kitoje klinikoje su tokiu pačiu lazeriu, mes pasiūlysime tokią pačia ir papildomą 10% nuolaidą!

GREITAI IR BE SKAUSMO

Gydymas yra beskausmis, primenantis masažo pojūtį. Išbandę „MedioStar“ nenorėsite grįžti prie įprasto IPL ar Aleksandrito lazerio.

Procedūros atliekamos per itin trumpą laiką, net didesnėms kūno vietoms. Po procedūros galite iš karto grįžti prie įprasto kasdienio ritmo bei veiklų.

SAUGU IR PATIKIMA

Mūsų darbuotojai seka griežtą saugumo protokolą, kad nekiltų jokių nesklandumų. MeDioStar taip pat turi FDA (JAV) ir CE (Europos) saugumo sertifikatus.

Klientų atsiliepimai

Inga

Kojos lygios, švelnios, malonios paliesti. Tai kad nebereiks skusti ir epiliuoti atrodo per gerai, kad būtų tiesa, bet pasidarai lazerį ir viskas.

Marija

Bijojau šalinti plaukelis lazeriu, nes kelios draugės, kurios šalinosi kitur, pasakojo, kad skauda. Medihub visiškai neskaudėjo, viskas vyko greitai ir patogiai.

Miglė

Viena geriausių investicijų į grožį, kokias esu padariusi. Sutaupo labai daug laiko, apskritai galima nebegalvoti apie jokius skutimus, vaškus ir pan. Pasaka!

Atsisveikinkite su plaukeliais už ypatingą kainą

Išpardavimas
Išpardavimas
Išpardavimas
Išpardavimas

Viso pasaulio moterų pamėgta procedūra už geriausią kainą Lietuvoje. Tokios galimybės tiesiog negalima praleisti!

Efektyvus būdas atsisveikinti su skustuvėliais ir epiliatoriais visam laikui.

Ypatingas pasiūlymas galioja net perkantiems išsimokėtinai.

    Pradėkite rašyti...