fbpx

BLACK FRIDAY:
1+1 aparatinėms
kūno procedūroms

lieknas, stangrus kūnas be operacijos!

Paskubėkite pasinaudoti unikaliu pasiūlymu

Efektyvios ir saugios kūno dailinimo procedūros, pasitelkiant pasaulinio lygio technologijas – dabar pasiekiamos ranka.
Padvigubinkite rezultatus nedvigubindami kainos!
Akcija galioja net perkantiems išsimokėtinai.

1+1 Procedūros

ICOONE

ICOONE lazeris – tai išskirtinis lazeris, pasižymintis ypatingu saugumu ir efektyvumu puoselėjant ir formuojant veidą bei kūną.

Šis inovatyvus lazeris veikia pasitelkiant patentuotą jungiamojo audinio multimikroalveoliarinę stimuliaciją (MMAS). ICOONE sistema yra ne tik veiksminga, tačiau ir maloni bei nekelianti jokio diskomforto.

Po kūno dailinimo procedūrų galima tikėtis net iki 5-6 cm mažesnių apimčių, ženkliai stangresnių kūno formų bei strijų, celiulito ir kitų estetinį diskomfortą keliančių elementų sumažėjimo

Onda

ONDA – itališkas kūno formavimo prietaisas, kuris naudodamas mikrobangas gali pašalinti perteklinius riebalus bei celiulitą ir sustangrinti pakritusią odą.

„Coolwaves“ yra specialiai parinktas mikrobangų dažnis, kuris pasiekia riebalines ląsteles (lipocitus) ir neskausmingai, bet negrįžtamai pažeidžia jų struktūrą. Ląstelės žūsta ir pasišalina per limfinę sistemą, o riebalų sankaupos ryškiai sumažėja. Kadangi paveikiami tik lipocitai, aplinkiniai audiniai nenukenčia.

Ši kūno formavimo sistema efektyviai padailins linijas, stimuliuos kolageno susidarymą odoje bei pagerins mikrocirkuliaciją, šitaip sumažinant perteklinių skysčių užsilaikymą audiniuose.

Robolex

Atsisveikinkite su celiulitu su „Robolex“. Šis lazeris prisitaiko prie unikalios kiekvieno žmogaus odos struktūros bei celiulito tipo, ir leidžia patirti neįtikėtinus rezultatus neaukojant komforto.

Lazerio išskiriamas radiodažnis pasiekia net 5-15 mm odos gylį ir padeda suskaidyti ten ištirpusius riebalus, šitaip efektyviai šalinant celiulitą. Taip pat, jis įkaitina audinius ir priverčia susitraukti riebalines ląsteles, taip užtikrinti sėkmingą riebalų skaidymą. Procedūros metu vykstantis vakuuminis masažas sumažina riebalinių ląstelių kiekį „išsiųsdamas“ jas į limfos sistemą.

Dėl efektyvios „Robolex“ sistemos, pasiekiami gilieji odos sluoksniai, kuriuose ir vyksta celiulitą sukeliantys procesai. Sumažėjus riebalinių ląstelių kiekiui, oda tampa lygesnė ir stangresnė net tose vietose, kurias sunku tobulinti sporto ar įvyniojimų metu.

Cooltech

Krioterapija „Cooltech“ – tai nechirurginė riebalų mažinimo procedūra, kurios metu naudojant kontroliuojamą šaldymą naikinamos riebalinės ląstelės nepageidaujamose srityse.

Riebalų ląstelės yra labiau jautrios žemai temperatūrai nei kitos ląstelės. Užšaldžius riebalines ląsteles, jos suskaidomos ir palaipsniui mėnesio eigoje pašalinamos iš organizmo. Dėl 9 skirtingų antgalių, iš kurių 4 galima naudoti vienu metu per tą pačią sesiją, Cooltech Define Sistema leidžia atlikti procedūrą daugybėje kūno vietų, atlikti viso kūno kontūravimą.

Rezultatas – stangresnis kūnas, tvirtesnės bei dailesnės linijos ir jokių „užsispyrusių” riebalų.

Klientų atsiliepimai

Rasa

Kovodama su celiulitu išbandžiau viską - brangius kremus, gelius, įvyniojimus, masažus, įvairias sporto šakas. Niekas nedavė tokių rezultatų kaip lazerinės procedūros. Negaliu apsakyti kaip džiaugiuosi “nauja” oda.

Aistė

Netikėjau, kad riebalų šaldymas (COOLTECH) gali suteikti tokius rezultatus, kaip ir riebalų nusiurbimas. Bet išbandžiau ir nepasigailėjau

Dominyka

Labai ilgai kovojau su “nenusportuojamais” pilvuko ir šlaunų riebaliukais. ONDA prietaisas leido per kelias savaites pamatyti labai ryškius rezultatus. Pasitikėjimas savimi šoko iki dangaus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Onda – Vilniuje ir Kaune
Robolex – Klaipėdoje
Cooltech – Vilniuje ir Kaune

Nėra stebuklingų procedūrų, kurios pakeistų mūsų kūno linijas 360 laipsnių kampu vos vienos procedūros pagalba. Dažnu atveju rekomenduojami procedūrų kursai:

 • Onda: 4 procedūros kas 3-4 savaites;
 • Cooltech: 3-4 procedūros kas 4-6 savaites;
 • Robolex: 6 procedūros porąkart į savaitę ;
 • Icoone: priklausomai nuo problemos – patars specialistė

Kiekviena procedūra turi skirtingą poveikį, apie jas šiek tiek žemiau:

 • Onda sistema efektyviai padailins linijas, stimuliuos kolageno susidarymą odoje bei pagerins mikrocirkuliaciją, šitaip sumažinant perteklinių skysčių užsilaikymą audiniuose.
 • Robolex prisitaiko prie unikalios kiekvieno žmogaus odos struktūros bei celiulito tipo ir padeda jį pašalinti.
 • Cooltech tai nechirurginė riebalų mažinimo procedūra, kurios metu naudojant kontroliuojamą šaldymą naikinamos riebalinės ląstelės.
 • Icoone formuoja kūną pasitelkiant patentuotą jungiamojo audinio multimikroalveoliarinę stimuliaciją (MMAS). Po kūno dailinimo procedūrų galima tikėtis net iki 5-6 cm mažesnių apimčių.
 • Jokio gijimo laikotarpio, iškart galima grįžti į darbus.
 • Jokio streso kūnui – procedūros neinvazinės.
 • Ilgalaikiai rezultatai, kadangi kūnas keičiasi per tam tikrą laiko tarpą, palaipsniui.

Nusipirktą procedūrą galima išnaudoti bet kuriuo patogiu metu, čekis neturi galiojimo laiko.

 

Paskubėkite pasinaudoti unikaliu pasiūlymu

Efektyvios ir saugios kūno dailinimo procedūros, pasitelkiant pasaulinio lygio technologijas – dabar pasiekiamos ranka.
Padvigubinkite rezultatus nedvigubindami kainos!
Akcija galioja net perkantiems išsimokėtinai.

  Pradėkite rašyti...