fbpx

BLACK FRIDAY:
Hialurono rūgšties injekcijos

DAILUS VEIDO KONTŪRAS, PUTLIOS LŪPOS IR GYVYBINGI PAAKIAI!

Paskubėkite pasinaudoti unikaliu pasiūlymu!

Efektyvios ir saugios veido dailinimo procedūros, pasitelkiant pasaulinio lygio technologijas dabar pasiekiamos ranka.

Akcija galioja net perkantiems išsimokėtinai.

procedūros

VEIDO KONTŪRAVIMAS HIALURONO RŪGŠTIMI

Hialurono rūgšties injekcijos – modernus ir patikimas būdas suformuoti dailų veido kontūrą, kuris atrodys natūraliai ir estetiškai. Hialurono rūgšties užpildai stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą ir pastebimai atjaunina odą bei leidžia jai spindėti iš vidaus.

Nuotraukoje – gyd. Rūtos Pukenytės darbas.

LŪPŲ PUTLINIMAS

Lūpų putlinimas hialurono rūgšties užpildais gali atrodyti itin natūraliai ir patraukliai jei bus atliktas profesionaliai ir apgalvotai. Hialurono rūgštis ne tik suteiks lūpoms putlumo, tačiau ir sudrėkins bei atgaivins lūpų odą, kad nebejaustumėte nemalonaus sausų lūpų tempimo pojūčio.

 

Nuotraukoje – Gyd. Elvyros Vasilevskaja darbas.

PAAKIŲ KOREKCIJA

Pavargę ir sukritę paakiai itin sendina veidą ir atima jo jaunatviškumą. Hialurono rūgšties užpildai atgaivina paakius, suteikia jiems stangrumo, minkštumo bei skaistumo ir leidžia jums visus metus atrodyti taip, tarsi katik grįžote iš atpalaiduojančių atostogų.

Klientų atsiliepimai

ADELĖ

Mano lūpos buvo ne tik labai plonos, bet ir sausos, turėjau nuolat tepti vazelinu. Susileidus hialurono lūpos ne tik atrodo natūraliai putlios, bet ir sudrėkintos. Esu labai patekinta, susilaukiu kalno komplimentų.

SKAISTĖ

Visada labai norėjau aštresnio „holivudinio“ veido kontūro, bet genetiškai jo neturėjau. Hialurono rūgšties užpildai „paaštrino“ skruostikaulius ir apatinį žandikaulį, esu tikra, kad po metų darysiuos vėl.

Solveiga

Turiu genetiškai tamsesnius paakius, kurie dar labiau patamsėja nuo didelio krūvio. Kremai nepadėjo, bet hialurono injekcijos tikrai, atrodo, „pažadino“ akis. Žiauriai džiaugiuosi, visi nuolat sako, kad atrodau atsigavusi.

Paskubėkite pasinaudoti unikaliu pasiūlymu!

Efektyvios ir saugios veido dailinimo procedūros, pasitelkiant pasaulinio lygio technologijas dabar pasiekiamos ranka.

Akcija galioja net perkantiems išsimokėtinai.

    Pradėkite rašyti...